Артём Скоропадский (listopadsky) wrote,
Артём Скоропадский
listopadsky

Заявление

ЗАЯВА КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ
УКРАЇНСЬКОЇ НАЦІОНАЛЬНОЇ АСАМБЛЕЇ
(УНА-УНСО)


В газеті «Сегодня» (5 березня 2007 р., № 52, стор. 3) була надрукована наклепницька стаття за підписом Володимира Абрамова «В Киеве африканцев пугали гитлеровским приветствием». В статті стверджується, нібито УНА-УНСО 3 березня провела біля ринку секонд-хенду, що знаходиться під Шулявським мостом, акцію расистського характеру.

Ми заявляємо: УНА-УНСО не має жодного відношення до цієї акції. Один з її організаторів, Олесь Вахній, якого в статті представлено як члена УНА-УНСО, не є членом нашої Організації, як і інші учасники акції.
Ми вважаємо вищеназвану статтю заказним чорним піаром, спробою очорнити як нас, так і Юрія Луценка, з яким, як з лідером Громадського руху «Народна самооборона», ми співпрацюємо.

УНА-УНСО не є расистською організацією. Ми продовжуємо справу ОУН-УПА, яка зі зброєю в руках боролася як проти енкаведистів, так і проти фашистів.
Ми звертаємося до української молоді із закликом згуртуватися під державним жовто-блакитним і революційним червоно-чорним прапорами України. В нашій історії були князі, гетьмани, герої визвольних змагань – на них, а не на ідеології чужоземного походження, і треба рівнятися.

УНА-УНСО вимагає від газети «Сегодня» негайного спростування наклепницької інформації.

Голова Київської міської організації УНА-УНСО Ігор Мазур (Тополя)

5 березня 2007 р.
м.Київ
Subscribe

 • вопрос

  Мяу! А тут есть кто-то вообще?

 • (no subject)

  22 апреля по случаю пятнадцатой годовщины со дня создания Государственного департамента Украины по вопросам исполнения наказаний в Главном управлении…

 • Мертвая вода

  Давно я не делал комплиментов Путиной (уверен, что это она уже и не прочитает даже), но ее слова о том, что, типа, ЖЖ был все же творчеством, а ФБ -…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments